Йога-ретрит в Карпатах. Ретрит-центр "Янтры".

 

      Мы провели очередной йога-ретрит в Карпатах 26-27 ноября 2016г., но на этот раз местом нашей локации был ретрит-центр Янтры.

    Это место придало особое очарование нашему мероприятию, так как оно специально оборудовано для практики йоги: хороший зал, божественная горная природа, вегетарианская шикарная кухня, дружелюбный персонал, тишина, покой и комфорт.

     Нас было много, и как обычно – много детей, что начинает придавать нашим ретритам особенную пикантность. Мантра-джем с детьми получается по-настоящему сладким)

     Не буду много писать о самой себе и своих практикантах) Лучше я вставлю в этот текст отзыв одной из участниц - Валентины из Ивано-Франковска:

 

      "Пройшов майже рік, як я познайомилася з Регіною, особистістю якої я захопилася з перших же хвилин знайомства. За цей час я відвідала декілька її ретритів, і наразі цей виявився 5-тим. П'ятим і дещо для мене особливим:)

      Вже третій день, як ми повернулися додому, а я до сих пір заряджена енергією, позитивом і любов'ю до всього світу! Третій день я маю крила за спиноюі ніби літаю. Третій день посмішка і чудовий настрій супроводжують мене, куди б я не пішла та що б я не робила. Я прокидаюся о 5-30 (раніше за будильник), без вагань сідаю в позу лотоса, медитую, практикую, і енергії в мені стає все більше і більше. Складається таке відчуття, що я якусь дозу її витрачаю на практику, на усілякі справи, а енергія повертається до мене у подвійному розмірі:)

      Це надзвичайно потрясне відчуття. і я знаю, що цим я можу завдячити у великій мірі не тільки самій Регіні, а й усім, хто був поруч ці три дні ретриту. Anna Barna, Олег Медведев, Ігор Аудіогрім, Rita Zhenchuk, Iryna Slobodyan. Ми з ними зустрічаємося на регініних ретритах вже не вперше і мені здається саме це стало причиною мого піднесення та енергозаряда. Дякую вам усім за це!!!

      Олег, і тобі окрема подяка за вилазку на хребет - хоч ми з Данєю і змерзли трохи, але це було круто! Я вперше вилазила на гору по снігу:) Ігор, а тобі дякую за чудові фото, за прогулянку босоніж по снігу, і вам з Іриною за вашу відкритість і щирість! І усім-усім дякую за створену атмосферу, в якій натхненно медитувалося, практикувалося і спілкувалося:) Медитації о 5 ранку, практики, бесіди, мантра-джеми, перегляд тематичного фільму, похід до купелі, вилазка на хребет, баня - і все це за якісь 2 доби! Аж не віриться:)

      Регіна, дякую за натхненний ретрит! Мені приємно бачити, що нас, твоїх учнів, стає все більше і більше. Бажаю тобі і далі рости і розвиватися в цьому напрямку, а за тобою будемо рости і розвиватися і ми:)"

Прилагаю фотоотчет.

 

Присоединяйтесь к нашим занятиям и к нашим необыкновенным ретритам)

До новых встреч!